Terminarz Ogrodnika 2024

KALENDARZ KSIĄŻKOWY | PLANER | B5 | 2024

Terminarz Ogrodnika to specjalnie zaprojektowany kalendarz, który pomaga pasjonatom ogrodnictwa planować i śledzić prace ogrodowe przez cały rok. Jest to przydatne narzędzie, które uwzględnia sezonowość roślin, optymalne terminy sadzenia, pielęgnacji i zbiorów, a także dostarcza informacji i wskazówek związanych z ogrodnictwem.

Przejrzyste kalendarium

Kalendarz stworzony został w praktycznym formacie B5, w układzie tydzień na rozkładówce zawierającym dużo miejsca na notatki. Każdy tydzień zawiera opis oraz fotografię innej rośliny.

NOWOŚĆ!

Miesięczny plan pracy przed każdym miesiącem.

Miesięczne plany pracy dopełnione są barwnym zdjęciem.

W Terminarzu Ogrodnika znajdują się wskazówki przedstawiające różne zadania ogrodowe, które można wykonywać w danym okresie. Informacje te obejmują między innymi wybrane terminy siewu nasion, sadzenia roślin, przycinania, nawożenia, zwalczania szkodników i chwastów, a także zbiorów. Terminarz dostarczy również informacji o różnych gatunkach roślin, ich wymaganiach czy preferowanych warunkach wzrostu. Dla miłośników ogrodnictwa kalendarz ten może stać się nie tylko praktycznym narzędziem do organizacji prac ogrodowych, ale również cennym źródłem informacji, inspiracji i planowania. Jest to doskonały sposób na śledzenie postępów w ogrodzie i czerpanie radości z każdego sezonu roślinnego.

Zaplanuj z nami rok 2024!

Dane:

Format 17 x 23,5 cm
Ilość stron 160
Kalendarium jeden tydzień na rozkładówce
Papier biały
Oprawa twarda, szyta, foliowana, zmiękczona obustronnie gąbką
Wewnątrz kalendarium, kolorowe wyklejki, tematyczna część informacyjna, kolorowe szczegóły, 12 tematycznych fotografii, miesięczne plany pracy, roczny plan pracy na 2 rozkładówkach, katalog roślin w kalendarium, skrócone kalendarium na rok 2025, baza teleadresowa, terminarz wydarzeń ogrodniczych, dużo miejsca na notatki

Kalendarze dostępne w sprzedaży detalicznej na:

(niektóre produkty mogą nie być przeznaczone do sprzedaży detalicznej i nie będą dostępne w ofercie sklepu terminarze.pl)

W celu zakupów hurtowych lub z indywidualną personalizacją, prosimy kierować zapytania na adres e-mail:

wydawnictwo@tebra.com.pl

wydawnictwo@tebra.com.pl

wydawnictwo@tebra.com.pl

Archiwum okładek

  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018